BK Hukuk Hakkında


BK Hukuk ve Danışmanlık, avukat Başak KARACA tarafından
kuruldu. 1994 yılında doğan Başak Karaca ilkokul, ortaokul ve lise
eğitiminiBK Hukuk Bürosu
 Hatay’da tamamladı, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2016 yılında mezun oldu.  İzmir'de bir yıl süren avukatlık stajını tamamladıktan sonra serbest avukatlık yapmaya başladı. İzmir Barosu CMK ve Çocuk Hakları Merkezi birimlerinde aktif görev alarak, çocuk hakları alanında çeşitli eğitim seminerleri veren ve bu alandaki çalışmalarına devam eden avukat Başak Karaca, mesleki faaliyetini 2018 yılından itibaren BK Hukuk ve Danışmanlık kurumsal kimliği altında sürdürüyor.   

Ceza Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul ve Kat Mülkiyeti Hukuku, İş Hukuku, Tüketici ve Tazminat Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Ticaret ve Sigorta Hukuku başta olmak üzere birçok alanda faaliyetleri bulunan BK Hukuk ve Danışmanlık, avukatlık mesleğini adaletin tesisinde hak arama özgürlüğünün en önemli güvencesi olarak tanımlar. Müvekkilleriyle ilişkilerini karşılıklı güven esasına dayalı, şeffaflık ve gizlilik ilkeleri çerçevesinde inşa eder, kendileriyle paylaşılan bilgi ve belgelerin mesleki sır kapsamında muhafazasına özen göstererek üçüncü kişi ve kurumlarla hiçbir şekilde paylaşmaz. Mesleki faaliyetin icrasında yapılan iş, davanın aşamaları ve olası sonuçları hakkında hukuki görüşünü müvekkillerine tüm açıklığıyla aktarır, sürekli bilgilendirir.

Son derece karmaşık hukuki konuları tüm boyutlarıyla anlaşılır kılarak, pratik ve yaratıcı çözümler üreten BK Hukuk ve Danışmanlık, 2018 yılından beri Türkiye’de ve yurt dışında yatırım yapan yerli ve yabancı müvekkillerine pek çok alanda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?