Danışmanlık Hizmetleri

BK Hukuk ve Danışmanlık ofisinin hizmet alanlarından biri de “Hukuki Danışmanlık” hizmetidir. Müvekkillerine önleyici ve koruyucu nitelikte hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hukuki Danışmanlık: Kişilerin karşılaştığı her türlü hukuki işlemlerinde veya maruz kaldıkları hukuk/hak ihlallerinde; konusunda uzman, tecrübeli ve pratik (uygulama) bilgisi mevcut bir avukatın sunduğu, olay ya da durumun analizi, tespit ve teşhisi, olası sonuçlar ve alternatif çözümler ile alınması gereken önlemler konusunda doğru bilgilere ulaştırılması, bu amaçla gerekli hukuksal işlemlerin gerçekleştirilmesi hizmetleri şeklinde tanımlanabilir.

BK Hukuk ve Danışmanlık müvekkillerinin mevcut ya da muhtemel hukuki sorun ve uyuşmazlıklarını tespit ederek çözümler üretmektedir. Bu şekilde kaçınılmaz bir duruma karşı gerekli önlemlerin alınması sağlanarak hak kayıpları büyük ölçüde önlenmektedir.

Ayrıca BK Hukuk ve Danışmanlık iletişim kanallarının tümüyle online hukuki danışmanlık hizmeti de sunarak tüm imkanlarını tarafınıza ulaştırmayı yegane amacı haline getirmiştir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?